اگر بخواهیم این ویلا را برایتان توصیف کنیم من تنها کلمه ای را که برای آن به کار خواهم برد این است:

آرامش…

سلام هموند عزیز از حضورسبزتان سخت به خود می بالیم،از اینکه  با معرفی این ویلای زیبا با ما همراه هستید خوشحالیم:

این ویلای دوبلکس در مساحت 1000متری بنا شده و بهتر است از آن با اصطلاح ویلا باغ یاد نماییم .در بدو ورود به این ویلا شما با درختان سرسبز و تنومندی روبرو خواهید شد که نمای اولیه بنای 240متری را در خود گم کرده اند.

جالب است درهمان ابتدا یک مسیر سبز که به یک آلاچیق بزرگ می رسد شما را از راه بیراهه خواهد کرد! سرسبزی فوق العاده این بنا اولین چیزی است که شما مقهور آن خواهید شد…

بنای بصورت دوبلکس و به سبک شیروانی ساخته شده است در طبقه پایین این سازه پذیرایی با آشپزخانه زیبا قرار گرفته که طراح با ظرافت و زیبایی آن را دیزاین نموده،سبک وسلیقه مالک بنا در انتخاب مبلمان و چیدمان وسایل به این طراحی اضافه و زیبایی بصری فوق العاده ای را ایجاد کرده است.

 

تصاویر کامل با قیمت کلیک کنید.

 

کافیست در این ویلا یک کتاب ویک فنجان قهوه با خود داشته باشید…

 

پنجره های بزرگ ونور گیر وسعت دید شما را به کل محوطه باز خواهد کرد از سویی چشم شما به سبزینگی درختان بلند وکهنسال محوطه واز سویی به استخر پر آب رو برویتان خواهد بود.

در منتهی الیه غربی  راه پله ای به طبقه بالای وجود دارد که شما را به سه اتاق خواب دنج ومستر  هدایت خواهد کرد ،اتاق خواب هایی که سکوت اولیه و مشرف بودن به کل محوطه آن را در خود غرق کرده است.

 

شاید این ویلا را هم بپسندید: 

ویلا سوپر لاکچری همراه با فیلم 

ویلا دوبلکس

نمای داخلی

استحکام سازه

بنا با استفاده از مصالح و بصورت بتن آرمه ساخته شده این باغ ویلا در کنار ظرافت سعی کرده از اصالت ایرانی خود نیز خارج نشده و با نمای آجر وسنگ کاری  هویت خود را حفظ نماید.

 

محوطه

در بدو ورود به محوطه باغچه سرسبز در سمت چپ شما خودنمایی می کند در قسمت منهی به دیوار آلاچیق بزرگی بر رو یک اصطبه بنا گردیده که رو به استخر می باشد.استخر بنا به صورت شکل هندسی نا متقارن بنا شده که حوض کودک نیز برای آن تعبیه شده است .

 

در ضلع شرقی بنا ساختمان سرایداری واقع شده که با فاصله عقب نشینی شده از بنا قرار دارد.

این ویلای زیبا ارزش چندبار دیدن را دارد کافیست سری به آن بزنید…


مشخصات

تبلیغات

کسب درآمد

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

فیلم و سریال چــرکــ نــویــس وبلاگ سون چت | وبلاگ پشتبانی سون چت | سون چت دبیرستان غیر دولتی فرهنگ (متوسطه اول) اسلام و تصوف از دیدگاه قرآن و سنت صحیح پیشروبار کرج سرگرمی مجله ی خودرو آموزش مکانیکی بیمه عمر و آتیه | E dj hacker|